LEGO Super Heroes 76150 Spiderjet vs. Venomův robot

Kód: 582
Neohodnoceno
1 899 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se stavebnicí LEGO® Marvel Spider-Man: Spiderjet vs. Venomův robot (76150) si děti užijí nikdy nekončící akci. Když se obrovský robot pokouší svými hrozivými drápy popadnout Spider-Mana, Spider-Man Noir přispěchá na pomoc a zaútočí z tryskáče na super padoucha. Spider-Man proti Venomovi – kdo tento akční souboj vyhraje? Stavebnice s robotem Venoma a mini-figurkami z řady LEGO® Marvel Spider-Man zaručí hodiny kreativní zábavy. Děti mohou otevřít kokpit robota a umístit mini-figurku Venoma dovnitř. Pohyblivé paže a nohy umožňují připravit robota na akci.

Spiderjet je vyzbrojen vystřelovači disků a raketami

Sada překypuje možnostmi a je ideální pro jednoho i více stavitelů. Super akční stavebnice se Spider-Manem Stavebnice LEGO Marvel Spider-Man dětem přináší nekonečný vesmír kreativních dobrodružství. Malí superhrdinové si mohou přehrávat své oblíbené filmové scény a vymýšlet vlastní nápadité příběhy se sběratelskými vozidly, roboty, budovami, mini-figurkami, zbraněmi a spoustou dalších vychytávek.

Klíčové vlastnosti.

  • Děti změří síly s obrovským robotem Venoma. Jakmile umístí minifigurku do robota, obrovský stroj bude moct chodit kamkoli a chytat cokoli – včetně Spider-Mana a jeho tryskáče!
  • Obrovská verze Venoma se 4 pažemi představuje velmi nebezpečného protivníka. Mini-figurka Spider-Mana Noir, která je novinkou pro leden 2020, na robota zaútočí v tryskáči vyzbrojeném vystřelovači disků a raketami.
  • Robot je vybaven otevíracím kokpitem, takže do něj můžete umístit Venoma. Děti umístí obávaného protivníka do bojové polohy a pak se utká se Spider-Manem. Pro ještě více zábavy a herních možností spojte tuto sadu s dalšími stavebnicemi LEGO® Spider-Man.
  • S touto stavebnicí od LEGO® Marvel Spider-Man si všichni kluci a holky od 7 let užijí nikdy nekončící dobrodružství plná superhrdinů. Skvělý dárek pro děti, které milují Spider-Mana a LEGO® mini-figurky.
  • Robot se svými více než 12 cm na výšku inspiruje k velkým příběhům a napínavé akci. Pro ještě více možností a dobrodružství mohou děti spojit tuto stavebnici s dalšími LEGO® sadami se superhrdiny.
  • Tento skvělý dárek pro děti nevyžaduje baterie. Děti si mohou vychutnávat zábavu, kdykoli budou chtít. Hraní s LEGO® roboty bez baterií povzbuzuje tvůrčí myšlení, podněcuje k hraní příběhů a rozvíjí schopnost řešit problémy.
  • Hledáte stavebnici se Spider-Manem pro začínající stavitele? Žádný problém! Součástí této sady s robotem Venoma je i jednoduchý návod, takže se děti okamžitě pustí do hraní.
  • Stavebnice LEGO® Marvel Spider-Man přináší akční, nápaditá dobrodružství se superhrdiny pro děti, které si chtějí samy nebo ve skupině přehrávat slavné filmové scény, vymýšlet vlastní příběhy nebo si jen rády vystaví sběratelské modely v pokoji.
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® stavebnice ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání (bez nutnosti mít super schopnosti!).
  • Krom vyhovění nejvyšším celosvětovým standardům kvality a bezpečnosti testujeme LEGO® kostky i u nás v LEGO Group, a tak je mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abyste si mohli být jistí, že jsou pro vaše dítě opravdu bezpečné.

věk: 7 let

počet dílků: 371 ks