LEGO Star Wars 75105 Millennium Falcon

Kód: 462
Neohodnoceno
4 699 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestav si jednu z nejikoničtějších vesmírných lodí, která obsahuje i 7 figurek ze slavné filmové ságy Star Wars. Tentokrát ve vylepšené verzi z filmu Star Wars: Síla se probouzí, se spoustou nových funkcí a detailů, které zaručeně nadchnou všechny milovníky Hvězdných válek.

  • Jedna z nejikoničtějších vesmírných lodí ságy Star Wars se vrací a je ještě lepší, než kdy dříve!
  • Přesně jako v napínavých scénách Star Wars: Síla se probouzí, tato nejnovější LEGO® verze lodě Millenium Falcon je plná nových a vylepšených funkcí, včetně aerodynamičtějšího a detailnějšího designu, odpojitelného kokpitu s prostorem pro 2 minifigurky, laserové otočné věže ve vrchní i spodní části s poklopem a místem pro minifigurku, dvojitých pružinových vystřelovačů, satelitu, rampy a vstupního otvoru s poklopem.
  • Otevři trup lodi a uvnitř najdeš ještě více skvělých nových a vylepšených detailů, včetně hlavní paluby se sedadly a holografickými šachy, detailnějšího hyper pohonu, tajné přihrádky, krabic a kabelů navíc a skladovacího prostoru na munici do vystřelovačů. A je samozřejmé, že žádný model LEGO Millinium Falconu by nebyl kompletní bez Hana Sola a Chewbaccy, stejně tak ani bez dalších skvělých postav ze Star Wars: Síla se probouzí. Aktivuj hyper pohon a nastav kurz k zábavě s LEGO Star Wars! Součástí je 6 minifigurek s různými zbraněmi: Rey, Finn, Han Solo, Chewbacca, Tasu Leech a člen gangu Kanjiklub, navíc droid BB-8.
  • Součástí je 6 minifigurek s různými zbraněmi: Rey, Finn, Han Solo, Chewbacca, Tasu Leech a člen gangu Kanjiklub, navíc astrodroid BB-8.

Vnějšek obsahuje uhlazený a detailní design, odpojitelný kokpit s prostorem pro 2 minifigurky, otáčecí horní a spodní věže s lasery s poklopem a prostorem pro minifigurku, dvojité pružinové vystřelovače, radar, rampu, vstupní poklop a otevírací desky trupu lodi.

Detailní interiér obsahuje detailnější hyper-pohon, šachovnici k holo-šachu, tajný prostor, krabice a kabely navíc a sklad na náboje do pružinového vystřelovače.

Mezi zbraněmi najdeš blasterovou pistoli, stříbrnou blasterovou pistoli, blaster, pistoli gangu, pušku gangu a samostříl.

 

věk: 9 let

počet dílků: 1332 ks